Problemy skóry

Skóra z przebarwieniami

Stosując produkty mesoBoost®, sprawisz, że Twoja skóra stanie się miękka, elastyczna i pozbawiona przebrawień oraz plam różnego pochodzenia – dłużej zachowując młody wygląd.

Skóra z objawami starzenia

Przywróć skórze młodość, sięgając po produkty mesoBoost®. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywne przywrócą Twojej skórze elastyczność, rozświetlą ją i wyrównają koloryt, sprawiając, że będziesz wyglądać młodziej.

Odwodniona i sucha

Odwodnienie skóry to stan przejściowy, mogący dotyczyć każdego rodzaju cery, tłustej, mieszanej i trądzikowej. Jest spowodowany głównie czynnikami zewnętrznymi: np. warunki klimatyczne, nieprawidłowa dieta i pielęgnacja, Suchość skóry natomiast to nie tylko brak wody, ale także zaburzenia jej funkcjonowania, czego wynikiem jest m.in. nagromadzenie komórek rogowych na powierzchni skóry. Problem cery suchej dotyczy wielu osób. Jest to rodzaj skóry często uwarunkowany genetycznie lub pojawia się na skutek procesów starzenia. Może być spowodowany różnymi czynnikami: egzogennymi (np. warunki klimatyczne, nieprawidłowa dieta i pielęgnacja, stosowanie detergentów itp.) lub endogennymi (w przebiegu wielu chorób np.: atopowe zapalenie skóry (AZS), rybiej łuski wyprysku, łuszczycy).

Potrzebująca rewitalizacji

Za skórę potrzebującą rewitalizacji uważa się skórę zdradzającą oznaki przedwczesnego starzenia, zmęczoną i osłabioną w skutek stresu, trybu życia i nieodpowiedniej pielęgnacji. Ciągły pośpiech i szybkie tempo życia odbijają się na kondycji i wyglądzie skóry, na której pojawiają się zmarszczki, cera staje się szara i matowa, wygląda na zmęczoną i osłabioną.

Pielęgnacja okolic oczu

Pielęgnacja skóry wokół oczu jest niezwykle ważna. Skóra okolic oczu (pod oczami i wokół nich) jest bardzo cienka i delikatna, dlatego należy szczególnie o nią zadbać. Charakteryzuje ją rzadkie rozmieszczenie włókien kolagenowych i elastynowych, brak komórek tłuszczowych, liczne i ruchliwe mięśnie. To wszystko decyduje o szybkim starzeniu się skóry w tej części twarzy. Oznaki zmęczenia, stresu, radości, smutku zapisują się tu szybciej niż gdziekolwiek indziej, dlatego pielęgnacja tej okolicy, wymaga szczególnej troski.

Centrala

Empire Pharma Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 54c
05-250 Radzymin

Pytania ogólne

+48 608 755 665

biuro@empire.org.pl

Biuro Obsługi Klienta

+48 22 113 90 15

biuro@empire.org.pl